Kargo Taksi Nakliye

Sanayi Eşya Taşıma

Sanayi Eşya Taşıma

Hafif Yük eşya koli makina parçaları gibi ihtiyaçlarını karşılamak üzere büyük kamyon veya kamyonet fiyatlarına nazaran uygun olan belki de taksiyle taşımayı düşünebileceğiniz fakat taksiye sığmayacak ürünlerde günlük gönderilerde koli taşımacılığı yapan aynı gün kargo veya arabalı kurye ihtiyacı olan firmaların küçük nakliye anlamındaki sıkıntılarını üst düzeyde çözebilecek olan bir sistemdir.

Otomotiv Parçası Taşıma

Otomotiv Parçası Taşıma

Otomotiv ve yedek parça sektörünün ihtiyacı olan hızlı oto yedek parca dağıtımı ve yüksek müşteri memnuniyeti hedeflerini sağlamak için müşterilerine özel çözümler üretmekteyiz.

Eczane İlaç Dağıtım

Eczane İlaç Dağıtım

Ecza Depolarının İhtiyacı Olan Hızlı ve zamanında ilaç dağıtım ihtiyaçlarını hafif yük araçlarımızla destekliyoruz. İlaç Dağıtımında Son model hafif yük araçlarımızla hızlı ve güvenli teslimat sağlıyoruz.

Parça Eşya Yük Taşıma

Parça Eşya Yük Taşıma

Güvenilir ve kaliteli nakliyat firmalarının tercih ettiği hizmet modellerinden birisi olan parça eşya taşıma önemli bir boşluğun kapatılmasını sağlıyor. Parça eşyalar aracın içerisinde küçük bir yer kaplıyor olsalar da eskiden bu hizmet için yüksek bedeller ödemek zorunda kalınabilir bu da parça eşya taşıtmak isteyen kişileri maddi olarak zorlayacağından dolayı az sayıda kişi tarafından tercih edilirdi. Firmamız bu soruna el atarak parça eşya taşıma fiyatlarını standardın da altına çekmeyi başarmıştır.

Paket Yük Dağıtım

Paket Yük Dağıtım

Hafif eşya taşıma ihtiyaçlarını karşılamak üzere büyük kamyon veya kamyonet fiyatlarına nazaran uygun olan belki de taksiyle taşımayı düşünebileceğiniz fakat taksiye sığmayacak ürünlerde günlük gönderilerde koli taşımacılığı yapan aynı gün kargo veya arabalı kurye ihtiyacı olan firmaların küçük nakliye anlamındaki sıkıntılarını üst düzeyde çözebilecek olan bir sistemdir.

Evcil Hayvan Taşıma

Evcil Hayvan Taşımacılık

Evcil Hayvan Taşımacılığı hizmeti sunan nakliyat firması arayan vatandaşlarımız ve minik dostlarımız için çalışmaktayız. Evcil Hayvan Taşıma özel nakliye aracımız ile İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası bölgelerinde 7/24 çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dilediğiniz zaman bize ulaşabilir minik dostlarımızın taşınma işlemi için bizlerden destek talep edebilirsiniz.

Fiyat Hesapla
whatsapp