Hakkımızda

Biz Kimiz?

Yükle Gel Taksi Olarak , Hafif yük nakliye taşımacılığı sağlayan profesyonel şirketlerden biridir. Nakliye, ve lojistik endüstrisinde eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.

En iyi avantajımız, geri bildirim hızımız, esnekliğimiz, profesyonel deneyimimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızdır. E-posta, faks, tel ile yapılan herhangi bir sorgu hızla yanıtlanmaktır.

Nakliye Ve Taşımacılık Sektöründe 15 yılı aşkın deneyimimizle, Nakliye maliyetlerini düşürmek ve rekabet avantajı elde etmek istediğinizi anlıyoruz. Bu yüzden size en iyi nakliye hizmetlerini en düşük fiyatlarla sunmaya çalışıyoruz.

Küçük veya büyük yükleriniz varsa, bunları farklı tedarikçilerden alıp tek parti halinde taşıyabiliriz. Kapıdan  kapıya taşımacılık hizmetimiz oldukça rekabetçidir size özel çözümler üretebiliriz.

Geniş araç filosuna sahip tamamı yeni model araçları ile nakliye ve hafif yük taşımacılık ihtiyacınıza uygun kaliteli nakliye hizmeti sunmaktayız.
Parça Yük taşımacılığında tüm nakliye işlerinizde şehir içi parça yük taşımacılığı ile ekonomik parça yük taşımacılığı işlerinizde masraflarınızı azaltan çözümlerimizle müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.
Yük Expres olarak güvenli, hızlı ve ekonomik nakliye & kargo hizmetleri geliştirmeyi, şehirde yaşamı kolaylaştırmayı hizmet politikası olarak benimsemiştir.

Hafif Yük Nakliye

Müşteri Memnüniyeti Bizim İçin Önemlidir

Bizi Neden Tercih Etmelisiniz.

hızlı Yük Taksi

HIZLI

Güvenli, hızlı ve ekonomik nakliye & kargo hizmetleri geliştirmeyi, şehirde yaşamı kolaylaştırmayı hizmet politikası olarak benimsemiştir.


kargo Yük Taksi

GÜVENLİ

Sistemimizde kayıtlı olan tüm araç sahibi ve şoförler güvenlik aşamasından geçmiş olup, gerekli teminatlar da kendilerinden alınmıştır. Tüm araçların trafik, kasko ve nakliye sigortaları eksiksizdir.

EKONOMİK

Parça Yük taşımacılığında tüm nakliye işlerinizde şehir içi parça yük taşımacılığı ile ekonomik parça yük taşımacılığı işlerinizde masraflarınızı azaltan çözümlerimizle müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

parça Yük Taksi

KALİTELİ

Geniş araç filosuna sahip tamamı yeni model araçları ile nakliye ve hafif yük taşımacılık ihtiyacınıza uygun kaliteli nakliye hizmeti sunmaktadır.


Yük Kargo Parça yük

MİNİVAN PANELVAN YÜK TAKSİ HİZMETİ

Karaköy, Şişli, Feriköy, Taksim, Okmeydanı, Mecidiyeköy, Çağlayan, Edirnekapı, Topkapı, Aksara,y Etiler, Ulus, Bebek, İstinye, Levent, 4 Levent, Fulya, Şişhane, Balat, Eyüp, Osmanbey, Gayrettepe Semtleri İçin
Özel Olarak Oluşturduğumuz, Oto Kurye Hafif Yük Ve Eşya Taşıma hizmetimiz Doblo ve Transit Araçlarımızla Devam Ediyor.

7/24 Hafif Yük Taşımacılık Hizmeti

Şimdi arayın ve bir sonraki
taşımacılık hizmetiniz için randevu alın.

Hemen Ara
Fiyat Hesapla
whatsapp